Facebook You Tube Allegro
Najlepsze marki w najlepszej cenie!

ALIMA – rozrzutniki, wozy asenizacyjne i paszowe, przyczepy, ścielarki: Modele

ALIMA – rozrzutniki, wozy asenizacyjne i paszowe, przyczepy, ścielarki

ALIMA

ALIMA – MLECZNA DROGA DO SUKCESU

A-Lima-Bis Sp. z o.o. od blisko 25 lat zajmuje się produkcją i dostawą maszyn i urządzeń dla farm mlecznych i zakładów mleczarskich, w tym urządzeń do pozyskiwania, przechowywania i przetwarzania mleka. Przedsiębiorstwo posiada silnie rozwinięte zaplecze produkcyjne, wsparte wysoko wykwalifikowaną kadrą techniczną oraz projektowo-badawczą.

Dostosowanie wymiarów i wyposażenia do wymagań Klienta. Najwyższej jakości komponenty.

Wozy paszowe ALIMAMIX EVOLUTION:

pojemność: od 6m3 do 46m3;
ślimak: od pojedynczego do potrójnego;
system jezdny: jedno, dwu i trzyosiowy, resorowany;
opony: szeroki wybór ogumienia dostosowany do indywidualnych potrzeb;
przekładnia: redukcyjna i planetarna;
drzwi wysypowe: dowolna ilość i rozmieszczenie.
Każdy egzemplarz wozu traktowany jest indywidualnie. W zależności od potrzeb dostosowywane są wymiary lub wyposażenie wozu. Wyzwaniem dającym największą satysfakcję są wozy niestandardowe, robione całkowicie na zlecenie pod konkretnego Klienta. Maszyny takie powstają w sytuacji gdy istnieją przeszkody do zastosowania standardowych wozów. Wysoko wykwalifikowani konstruktorzy opracują rozwiązanie do każdego gospodarstwa i każdej obory, a doświadczona załoga wykona nawet najtrudniejsze elementy.

Rozrzutniki EVO SPREADER

to seria maszyn skonstruowana do pracy w najtrudniejszych warunkach polowych. Przeznaczone do znacznych obciążeń. Dzięki pojedynczej osi i dużym kołom EVO SPREADER radzi sobie doskonale w bardzo wymagającym terenie. Idealne rozwiązanie dla roztrząsania obornika, wapna jak i odpadów przemysłowych efektywnie, wydajne oraz dokładnie! Po zdemontowaniu adaptera i dołożeniu nadstawek objętościowych, uzyskujemy niezwykle funkcjonalną przyczepę transportową.

Wóz asenizacyjny VAC TANK Cleaner

jest rozwinięciem produkowanego do tej pory wozu asenizacyjnego VAC TANK. Główne zadanie Cleaner polega na zgarnianiu gnojowicy znajdującej się na ganku gnojowym w oborze.

Zwraca się już po 2 latach użytkowania! Nowoczesna konstrukcja i duża wydajność pracy. Użytkownicy cenią głównie parametry wydajnej pompy, która zapewnia szybkie i sprawne napełnianie zbiornika w bardzo krótkim czasie.

Tym samym Cleaner zastępuje klasyczne zgarniaki stacjonarne napędzane hydraulicznie. Pozwala to zapomnieć hodowcy o problemach związanych z zamarzaniem i konserwacją zgarniaków klasycznych w okresie zimowym.

Ścielarki Evo Comfort (2 modele)
EVO CARGO przyczepy skorupowe, ładowność 12, 14, 16 t