Facebook You Tube Allegro
Najlepsze marki w najlepszej cenie!

AUTO-TECH – przyczepy rolnicze: Modele

AUTO-TECH – przyczepy rolnicze

auto_tech_logo_czerwone

NAJDŁUŻSZE PRZYCZEPY ROLNICZE

Przyczepy burtowe serii PT MAXX zostały zaprojektowane i wykonane z myślą o komforcie pracy, wytrzymałości i konstrukcji. Przeznaczone do pracy w każdych, nawet w bardzo trudnych warunkach.
Do produkcji przyczep użyto wysokiej jakości materiały i komponenty: niemieckie osie BPW, ATW; profil burtowy Fuhrmann; hydraulika siłowa Meritz; rama z wysoko wytrzymałościowej stali konstrukcyjnej S355, która zapewnia optymalną wagę przyczepy do wytrzymałości ramy. Nośność ramy sprawdzana jest w warunkach ekstremalnej pracy przyczepy (żwirowania), jak również komputerowym programem obliczeniowym MSC Nastran (metodą elementów skończonych) służącym do badania ramy przyczepy, na jej wytrzymałość statyczną, dynamiczną, wyboczenia
i drgania.
Długość przyczepy 5,20 m pozwalana na transport 4 bel na długości przyczepy. Założenie dodatkowych ramek pozwala jeszcze bardziej wykorzystać powierzchnię transportową co daje możliwość przewiezienia 18 bel o średnicy 120 cm.
W przyczepach burtowych PT MAXX zastosowano uszczelnianie metalowo-gumowe. Burta z podłogą jest spasowana szczelnie metal do metalu. Dodatkowo w krawędzie burt wklejona jest uszczelka gumowa, która stanowi dodatkowe zabezpieczenie (podwójne uszczelnienie). Uszczelnienie burta-słupek jest również metalowo-gumowe.