Facebook You Tube Allegro
Najlepsze marki w najlepszej cenie!

LEMKEN – uprawa gleby, siew, ochrona roślin

LEMKEN

LEMKEN – SPECJALISTA W TECHNICE UPRAWY GLEBY, SIEWU I OCHRONY ROŚLIN

Najwyższa jakość dzięki m.in. stali wysokojakościowej, centrach obróbczych CNC, zrobotyzowanych stanowiskach spawalniczych, hartowanym komponentom wytwarzanym w sposób całkowicie zautomatyzowany. Bogata oferta maszyn:

ORKA

pługi przeznaczone do każdej gleby oraz dla każdego ciągnika o mocy pow. 30 kW. Maszyny wielofuunkcyjne oraz bogaty osprzęt. Modele: EurOpal, VariOpal, Juwel, Tansanit – pługi o konstrukcji hybrydowej, Optiquick, Zabezpieczenie przeciążeniowe, EuroDiamant, VariDiamant, EuroTitan, VariTitan.

REKONSOLIDACJA GLEBY

wały ugniatające pozwalają na szybką rekonstrukcję gleby. Oszczędność czasu i kosztów dają 2 czynności za 1 przejazdem – wał ugniatający jest ciągany przez pług. Modele: Fixpack, Variopack, Wały.

PRZYGOTOWANIE ZASIEWU

brony wirnikowe (Zirkon 8 i 10), maszyny uprawowe (Quarz) oraz agregaty (System-Korund, System-Kompaktor).

UPRAWA ŚCIERNISKA

kompaktowe brony talerzowe (Heliodor, Rubin), kultywatory (Kristall, Karat, Smaragd, Topas), Spulchanicz (Dolomit), Głębosz (Labrador), system nośników (Gigant).

SIEW

siewniki mogą być używane z innymi urządzeniami do uprawy gleby. Szer. rob. 2,5-12 m. Modele: Saphir 7 i 8, Solitair 8, 9 i 12, Jantar, Compact-Solitair.Szer. rob. 2,5-12 m. Modele: Saphir 7 i 8, Solitair 8, 9 i 12, Jantar, Compact-Solitair

OCHRONA ROŚLIN

opryskiwacze do wszystkich zastosowań. Modele: EuroLux, Sirius, QuickConnect, VariExtend, Primus, EuroTrain, Albatros.Modele: EuroLux, Sirius, QuickConnect, VariExtend, Primus, EuroTrain, Albatros.

Marka LEMKEN, która specjalizuje się w produkcji profesjonalnych maszyn do uprawy, siewu i ochrony roślin, oferuje nowoczesne maszyny o najwyższej jakości wykonania. Produkty firmy LEMKEN nie są projektowane, ani też nie powstają w ukryciu. Wprost przeciwnie – Lemken współpracuje z rolnikami w celu zbudowania maszyn, które spełnią ich oczekiwania. Tylko praktyczne doświadczenie pozwala opracować maszyny nadające się do użytku zgodnie z profesjonalnymi praktykami w dziedzinie uprawy plonów. Dodatkowo pozwala produkować maszyny dopasowane do potrzeb każdego gospodarstwa. LEMKEN oferuje pługi przeznaczone do każdego rodzaju gleby oraz dla każdego ciągnika o mocy powyżej 30 kW. Dostępne są pługi zawieszane posiadające od 2 do 7 korpusów, pługi półzawieszane posiadające od 5 do 10 korpusów oraz duże pługi na wózku posiadające do 12 korpusów. Dodatkowo LEMKEN posiada w swojej ofercie wielokrotnie nagrodzony pług hybrydowy VariTansanit, który łączy zalety modeli zawieszanych i półzawieszanych. Następnym etapem po orce jest doskonała uprawa. Gleba przygotowana do zasiewu powinna być równa, jednorodna i nie nadmiernie zagęszczona na całej powierzchni. Nasza firma oferuje brony wirnikowe Zirkon napędzane za pomocą W.O.M, do wtórnego procesu przygotowania gleby pod rośliny zbożowe, rzepak oraz rośliny owocowe. Do tego użytku nadają się bierne maszyny uprawowe takie jak: Quarz oraz agregaty System-Kompaktor i System-Korund. Urządzenia te są uniwersalnymi maszynami spełniającymi wszystkie wymagania rolników. Siewniki firmy LEMKEN gwarantują bezproblemową pracę oraz precyzyjny wysiew zarówno podczas uprawy metodą konwencjonalną, jak i podczas siewu uproszczonego. Siewniki LEMKEN mogą być użytkowane w połączeniu z innymi urządzeniami do uprawy gleby, co pozwala zoptymalizować wydajność siewu. Zależnie od typu urządzeń, siewniki mogą być ciągane, zawieszane lub półzawieszane. Szerokości robocze urządzeń od 2,5 m do 12 m zapewniają ich uniwersalność oraz niskie koszty użytkowania. Skrzynie nasienne o pojemności od 650 do 5800 litrów gwarantują pokrycie całego obszaru roboczego. LEMKEN oferuje również opryskiwacze do wszystkich zastosowań. Każdy z modeli jest zaprojektowany tak, by łączyć łatwość użytkowania z precyzją. Pojemności zbiorników wynoszą od 600 do 6000 litrów, a szerokości belek – od 12 do 39 metrów. Firma LEMKEN oferuje jeden z najszerszych opryskiwaczy zawieszanych i ciąganych dostępnych na rynku. Opryskiwacze polowe LEMKEN to profesjonalne i bogato wyposażone maszyny, które spełniają wszelkie oczekiwania klientów. Gwarantują skuteczną i wydajną walkę ze szkodnikami, oraz zapewniają użytkownikowi wysoki poziom bezpieczeństwa.