Facebook You Tube Allegro
Najlepsze marki w najlepszej cenie!

Agripilot Autosteer: Modele

Agripilot Autosteer

Agripilot Autosteer

System automatycznego kierowania (tzw. jazda bez trzymanki) współpracujący z Agripilot daje nam pewność bardziej efektywnej pracy przy mniejszych kosztach i obciążeniu operatora.

Autosteer może zostać zamontowany praktycznie w każdym każdej maszynie, nie zależnie od czy jest to ciągnik, kombajn czy też opryskiwacz samojezdny. Metoda montażu i technologia systemu pozwala także na przekładanie go z maszyny na maszynę.

DOKŁADNOŚĆ DO 2 CM

System Agripilot Autosteer posiada wbudowany moduł korekcji przechyłów dzięki czemu nawet na nierównym podłożu otrzymujemy doskonałą dokładność utrzymania toru jazdy.

Dokładność całkowita systemu zależy od zastosowanej anteny i przy zastosowaniu RTK wynosi nawet 2 cm.

PROWADZENIE RÓWNOLEGŁE

Silnik elektryczny lub hydraulika.

Automatyczne kierowanie w zależności od wymagań i możliwości maszyny występuje w dwóch wersjach.

Prowadzenie maszyny odbywa się wykorzystując metodę elektrohydrauliczną lub też koło kierownicy obracane jest za pomocą silnika elektrycznego.

Silnik zintegrowany z kolumną kierownicy nie zajmuje wiele miejsca dzięki czemu nie ogranicza dostępu operatorowi do paneli sterujących.

Taki rozwiązanie umożliwia także wykorzystanie jednego silnika do kilku ciągników, dzięki czemu jednorazowa inwestycja umożliwi nam pracę na wielu maszynach.

OSZCZĘDNOŚĆ I EFEKTYWNOŚĆ

Wykorzystując antenę Skyview 4000 RTK z automatycznym kierowaniem Agripilot Autosteer jesteśmy w stanie osiągnąć powtarzalną dokładność rzędu +/- 2 cm.

Zredukujesz koszty paliwa, nasion, środków ochrony roślin i nawozów. Zdecydowanie poprawi się komfort pracy oraz zaoszczędzisz cenny czas.

Dzięki automatycznemu kierowaniu precyzyjne prace będą mogli wykonywać teraz także mniej doświadczeni operatorzy.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o systemach Agripilot?

Kliknij poniżej, wypełnij formularz, a my oddzwonimy do Ciebie.