Facebook You Tube Allegro
Najlepsze marki w najlepszej cenie!

Rozpoczęliśmy współpracę z firmą GRIMME

grimme

Grimme jest rodzinną firmą działającą w ponad 110 krajach, założoną w 1861 r., zatrudniającą ponad 2 200 pracowników. Jest wiodącym producentem maszyn do sadzenia pielęgnacji, zbioru i przechowywania ziemniaka i buraka cukrowego.
GL 430 – Potrafi Wszystko! 4-rzędową ciągnioną sadzarkę z 3-tonowym zbiornikiem można dzięki modułowej budowie dostosować do wszystkich warunków pracy. Z zaprawiarką, podsiewaczem nawozów lub w kombinacji z aktywnym urządzeniem do obróbki gleby.
Technika przechowywania GRIMME = wiele innowacyjnych pomysłów oraz ogromna ilość nowości technicznych. Wydajność, wytrzymałość i łagodne traktowanie produktów to cecha charakterystyczna wszystkich maszyn Grimme. Dzięki tym rozwiązaniom osiągniecie Państwo więcej!

Jest wiele przyczyn, dla których decydujemy się na kosze przyjęciowe serii RH, oto 4 najważniejsze:
– podłoga kosza przyjęciowego, o stabilnej konstrukcji, jest napędzana bardzo wytrzymałym ŁAŃCUCHEM Z MASYWNYMI ROLKAMI, nie wymagającymi częstej obsługi.
– Punkt przegięcia podłogi na końcu kosza pozwala na optymalne rozłożenie produktu i podanie równomiernie na wałki czyszczące.
– GŁĘBOKIE I MIĘKKIE „KIESZENIE” PODŁOGI kosza zapewniają bardzo delikatny transport produktu, równomierne opróżnianie kosza bez skłonności do toczenia się produktu i z zapewnieniem – całkowitego opróżnienia kosza.
– Miękkie trudno ścieralne polyurethanowe spiralne WAŁKI zapewniają delikatniejszy transport produktu, większą efektywność oddzielania zanieczyszczeń niż tradycyjne stalowe wałki spiralne. Niezależne sterowanie grupą wałków 1-3-5 i 2-4-6 przyczynia się do osiągnięcia idealnych warunków pracy. Ponadto jedyny w swoim rodzaju kształt spirali wałka zapobiega przed owijaniem się łęcin i blokowaniu kamieni. Odległość między wałkami jak też ich poziomowanie możemy ustawiać indywidualnie według potrzeb. Zamiast tradycyjnego napędu łańcuchowego zastosowano bardzo sprawny napęd hydrauliczny bezpośredni.

Witamy w najwyższej klasie: silny, silniejszy SE 150/170-60!
Absolutnie bardzo wydajny, wytrzymały i niezawodny kombajn SE 150/170-60 z Grimme. Dwurzędowy ciągniony z dużym zbiornikiem, jest idealny na duże powierzchnie. Łatwy w obsłudze, można go bardzo szybko dostosować do różnych warunków glebowych. Boczny prawostronny wykop zapewnia idealną obsługę. Podbieracz i długi stół selekcyjny z dużą ilością wolnego miejsca, zapewniają bardzo dobrą pracę a specjalne rozwiązanie techniczne drugiej taśmy odsiewającej gwarantuje wysoką wydajność separowania z poszanowaniem produktu. Po odsianiu ziemi przez drugą taśmę produkt jest przenoszony dalej na taśmę łęcinową, gdzie zostaje oddzielony od łęciny i delikatnie podany do dalszych urządzeń separujących. Przenośniki taśmowe, minimalne różnice wysokości między taśmami, miękka podłoga zbiornika, zapewniają pełną ochronę produktu i przyczyniają się do uzyskania najwyższej jakości produktu. Maszyna SE 150/170-60 to maszyna która zapewni Państwu sukces w zbiorach!