Facebook You Tube Allegro
Najlepsze marki w najlepszej cenie!

Combiplow: Modele

Combiplow

Wynaleziony przez AGRISEM International, Combiplow® jest dzisiaj uznanym i bezdyskusyjnym wzorcem na rynku. Wyjątkowość lemieszy z ich przesuniętą końcówką oraz rama, która została udoskonalona i jest wyjątkowo zwarta, sprawiają, że Combiplow zaspokaja wymagania najbardziej wymagających rolników i przedsiębiorców! Pracuje już ponad 5000 spulchniaczy gleby produkcji AGRISEM International, a firma oferuje teraz spulchniacz, który został dostosowany i zoptymalizowany.

combi_plow_4

 

Nowy mechaniczny system zabezpieczenia non-stop dla Combiplow®.
System zabezpieczenia non-stop jest wytwarzany przez niezwykłą sprężynę. Reakcja jest natychmiastowa i przy jej dużym odstępie produktywność jest największa. Nigdy więcej problemów z wyciekami oleju!

 

Precyzyjna i prosta regulacja zaczepu tylnego.

Wynalezione przez AGRISEM, 2 skrzynki wielozderzakowe Combiplow® są określone przez zderzak górny i zderzak dolny. W serii S 3-ci punkt może być regulowany na długości. Zaczep wciągany.

Najbardziej zwarty spośród znajdujących się na rynku.

Wykorzystywanie tradycyjnych kombinacji siewnych istniejących w gospodarstwie to wszechstronność, zmniejszone inwestycje oraz ochrona Waszych plonów.

Precyzyjna i prosta regulacja zaczepu tylnego.

Wynaleziona przez Agrisem, 2 skrzynki wielozderzakowe Combiplow® są określone przez zderzak górny i zderzak dolny. W serii S 3-ci punkt moze być regulowany na długości. Zaczep wciągany.

Może być stosowany z urządzeniami do siewu istniejącymi już w gospodarstwie.

Inwestycja jest mniejsza, niż w przypadku zakupu pełnego zestawu urządzeń do siewu bezpośredniego.

Możliwe jest używanie kombinacji siewnej bez Combiplow®. Do odłączenia wystarczy mniej, niż 5 minut (zamocowane3-punktowym systemem szybkomocującym).

Combiplow® może pracować samodzielnie poprzez dostosowanie jego tylnego walca prętowego.