Facebook You Tube Allegro
Najlepsze marki w najlepszej cenie!

Wolf Compact: Modele

Wolf Compact

Profesjonalnie skonstruowana sadzarka zawierająca system karuzeli pionowej. Jest to sprzęt jednosekcyjny, przy którym pracuje jeden operator. Obsługujący maszynę może kontrolować siłę dogniatania oraz głębokość sadzenia. Sadzarka pracuje dzięki napędowi kół jedznych.

Między omawianym wcześniej modelem Wolf, a Wolfcompact jest jedna zasadnicza różnica. W przypadku Wolfcompact kierowca siedzi twarzą do kierunku jazdy, podczas gdy w modelu Wolf operator znajduje się pozycji odwrotnej. Poprzez tę zmianę, można znacznie zmniejszyć odległość pomiędzy rzędami (do 30 cm).

Sadzarka Wolfcompact jest stosowana w przypadkach rozsad z delikatną bryłką ziemi i niejednokrotnie bez niej. Proces sadzenia jest identyczny jak w przypadku standardowego Wolfa.
Maksymalny rozmiar odstępów między rzędami to 30-45 cm. Przy rozstawie pojedynczego rzędu (20-49 cm) i w zależności od liczby kubków można wybrać od czterech do sześciu sekcji.

Wolfcompact najszerzej wykorzystywany jest przy produkcji truskawek. Jego wydajność to sadzenie rzędu 3-4 tysięcy sadzonek na obszarze hektara (sadzonki z bryłką ziemi lub bez do 6 cm średnicy). Kubek jest w kształcie końskiej stopy albo stożka.