Facebook You Tube Allegro
Najlepsze marki w najlepszej cenie!

HATZENBICHLER – technika pielenia: Modele

HATZENBICHLER – technika pielenia

Logo Hatzenbichler NOVÉ

PRZEMYŚLANA TECHNIKA PIELENIA
Wysoce wyspecjalizowany producent pielników przeznaczonych do zastosowania we wszystkich uprawach rolnych, gł. w siewach pasowych (burak, ziemniak, kukurydza, słonecznik, …), warzywach oraz gospodarstwach ekologicznych.
– HACKTECHNIK – flagowy pielnik, który można skonfigurować w kilkudziesięciu różnych specyfikacjach, w zależności od potrzeb danego gospodarstwa i uprawy.
Hacktechnik wyposażony jest w automatyczne prowadzenie (koła połączone specjalnymi przegubami z cięgłem górnym) lub na życzenie klienta może być dostarczony z kierownicą manualną.
Maszynę można zawiesić z przodu lub z tyłu ciągnika, wyposażyć w dozownik nawozu lub mikrogranulatu oraz wyposażyć w elementy robocze: kilka rodzajów gęsiostopek i prostych elementów spulchniających (mogą pracować pojedynczo lub być zespolone), ekrany boczne (wleczone blachy lub osłony obrotowe), koło podporowe przed każdą sekcją (niezależne zawieszenie na równoległoboku), elementy obrotowe i rotacyjne ze specjalnej stali lub z tworzywa dla uprawy w rzędzie.
– ROTO-STRIEGEL – innowacyjny pielnik przeznaczony do niszczenia niewielkich chwastów i spulchniania suchej i zbitej gleby w celu przyspieszenia wegetacji. Przeznaczony jest do bardzo wielu upraw takich jak kukurydza, zboża, buraki oraz większość roślin które osiągnęły wysokość około 10 cm.
Wszystkie pielniki dostępne są w różnych szerokościach roboczych oraz mogą być składane hydraulicznie do transportu.