Facebook You Tube Allegro
Najlepsze marki w najlepszej cenie!

Oferujemy Państwu specjalistyczne, przystosowane do pracy w sadach ciągniki

Oferujemy Państwu specjalistyczne, przystosowane do pracy w sadach ciągniki o małej szerokości, pozwalające na poruszanie się w międzyrzędziach. Włoski producent Landini opracował wiele modeli, które znacznie różnią się od siebie właściwościami.
Najpopularniejszym ciągnikiem sadowniczym jest model Mistral, dostępny w mocach od 35,5 do 55 KM. Podnośnik sterowany mechanicznie z regulacją pozycyjną oraz siłową jest bardzo prosty w obsłudze. Standardowa przekładnia oferuje 12 przełożeń. Dodatkowo można zamówić reduktor biegów pełzających, dzięki czemu można uzyskać 4 dodatkowe przełożenia w każdym kierunku. Te podstawowe cechy w połączeniu z japońskim silnikiem marki Yanmar czynią ten ciągnik niezawodnym i prostym w obsłudze. Niska masa w połączeniu z ogumieniem typu Garden sprawia, że ciągniki Mistral są świetną alternatywą do prac na terenach zielonych, natomiast dzięki możliwości zamontowania przedniego TUZ i WOM, jest to najpopularniejszy model w firmach wykonujących usługi komunalne.
Model REX to najsilniejsza propozycja dla sadowników z całej palety Landini. Dostępne są modele o mocy od 68 do 83 KM. Rozbudowane skrzynie przekładniowe zapewniają od 12 do 40 przełożeń w każdym kierunku, dostępny jest rewers mechaniczny lub elektrohydrauliczny. Blokada tylnego mechanizmu różnicowego, przedniego dyferencjału oraz załączenie przedniego napędu i wałka odbioru mocy opcjonalnie może byś sterowana elektrohydraulicznie. Sterowanie podnośnikiem o udźwigu maksymalnym 2,6 t standardowo odbywa się mechanicznie, a w opcji jest sterowanie elektrohydrauliczne. Przedni podnośnik może podnieść aż 2,4 t! Standardowa szerokość modelu Rex to 132 cm. Dostępny jest również model REX S o całkowitej szerokości 122 cm, jak również model REX V, którego szerokość to tylko 105 cm.

W ofercie mamy również specjalistyczne modele 6600, 4500 i Trakker Standard.
Uzupełnieniem oferty dla gospodarstw sadowniczych oraz firm świadczących usługi komunalne są maszyny marki Ausa:
✓ najmniejsza na rynku ładowarka teleskopowa T144H o udźwigu 1,35 tony, wysokości podnoszenia 4m i szerokości 1,4 m
✓ wózek widłowy terenowy C150H (napęd na przód) lub C150Hx4 (napęd 4×4) o udźwigu 1500 kg i szerokości 1,3 m.

Oferujemy również cały szereg maszyn i przystawek takich jak pługi, zamiatarki, rozrzutniki piasku i soli oraz wiele innych marki Samasz i Bema wykorzystywanych przez firmy świadczące usługi komunalne!

foto 1

Zapraszam do współpracy!

Karolina Spaniał
specjalista ds. maszyn sadowniczych i komunalnych
tel. 505-510-009
email: karolina@bogart.info.pl